10 Amper

10amper.com sitesi 2021 Haziran ayında kurulmuş olup kullanıcılara Elektrik-Elektronik, Enerji gibi konularda bilgiler veren blog sitesidir. İlerleyen zamanlarda kadromuzun da gelişmesi ile birlikte kategori sayımızı arttırarak çeşitli konularda bilgiler veren blog sitesi haline gelecektir.

10amper.com kurucuları olarak biz “Bilgi paylaşıldıkça artar” anlayışı ile saymış olduğumuz konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli okurlara elimizden geldiğince bilgi sağlama amacındayız.

Misyon:

  1. Elektrik-Elektronik, Enerji, Yazılım gibi alanlarda bilgi vererek insanların bu konularda bilgi sahibi olmasını sağlamak. Bilgi sahibi olduğumuz konular hakkında bilgiler vererek bilgimizi taze tutmak ve bilgi sahibi olmak isteyen bireylere bilgiler sağlamak.
  2. Sizlerin yapmış ve yapacak olacağınız o değerli yorumlarınız ile elimizden geldiğince, yetersiz kaldığımız konularda konunun uzmanları ile görüşerek sizlere bilgi verme amacındayız.

Vizyon:

  1. Elektrik-Elektronik, Enerji, Yazılım gibi alanlarda bilgi veren siteler arasında önde gelenler arasına girerek bilgilerimizi iletebileceğimiz maksimum kişiye aktarmak.
  2. İlerleyen zamanlarda Elektrik-Elektronik, Enerji, Yazılım gibi alanlar için forum oluşturarak bu alanlarda önde gelen forumlar arasına girerek bilgilerimizi iletebileceğimiz maksimum kişiye aktarmak.
10amper.com
10Amper

10Amper’i, İnstagram, Twitter gibi sosyal platformlarda takip ederek destek olabilirsiniz.

10Amper sitesi aynı zamanda Elektrik, Elektronik, Yazılım, Enerji gibi alanlara ilgisi olan ve bu alana yönelmek isteyen insanlar için bilgi kaynağı niteliğindedir.

Dikkat

Bu sitede bulunan yazılar bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Elektrik, Elektronik gibi alanlar ciddi branşlardır. Yalnızca burada okunanlar ile tecrübesiz olduğunuz bir alanda uğraşmanız telafi edilemez hatalara bunun sonucunda ise zararlara yol açabilir. Lütfen yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz yalnızca okuduğunuz yazılara güvenerek elektrik tesisatları, elektrikli aletlere ve cihazlara müdahalede bulunmayınız! Unutmayınız elektrik ve elektronik tecrübe isteyen alanlardır, yapacağınız yanlışın telafisi olmayabilir! Dikkate alınız!

E-Posta

10amper.com@gmail.com

10Amper – 10amper.com